fbpx

Rekomendacje

Rekomendacje

Rekomendacje zmian dla Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Finansów.

Wypracowane w ramach projektu "1(00)% wsparcia dla 3. sektora" realizowanego przez Instytut Spraw Obywatelskich w ramach komponentu działań systemowych w priorytecie 2: Działania na rzecz świadomego przekazywania 1% oraz wykorzystania tego mechanizmu dla wzmocnienia 3. sektora.

W toku prac nad raportem o mechanizmie 1% podatku dochodowego „Tylko jeden, a procentuje”, wspólnie z ekspertami zaangażowanymi w realizację projektu, przygotowaliśmy zestaw rekomendacji, które w naszej opinii przyczynią się do zwiększania skuteczności organizacji w realizacji ich misji.

Pobierz rekomendacje

Wspieraj nasDziałamy dzięki Tobie

Pomagaj stale

Dołącz do Społeczności Aktywnych Obywateli

Włącz się

Wpłać

Pomóż nam wygrywać w sprawach ważnych dla nas wszystkich

Zostań Darczyńcą

Dołącz do nas

Czekamy na tych, którzy chcąc zmieniać Polskę, zaczynają od siebie

Czekamy na Ciebie

Kupujesz? Pomagasz!

Wspieraj nas robiąc zakupy w Internecie

Wspieraj przez FaniMani

Newsletter

Pozyskujesz 1% podatku? Szukasz inspiracji z zakresu pozyskiwaniu funduszy? Zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się jak skutecznie wzmocnić potencjał Twój i Twojej organizacji!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40, dla celów związanych z działaniami fundacji. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności INSPRO.